השאירו פרטים

  סוג

  המחקר שלך חשוב לנו

  אנו מספקים את המוצרים הביולוגיים ומערכות הריאגנטים הטובות בעולם, מפתחים פתרונות שיביאו לך את התוצאות הרצויות.

  השותפים שלנו

  השותפים שלנו הם חברות מובילות בעולם בפיתוח וייצור של מוצרים ביולוגיים ייחודיים, תוכנות וציוד לשימוש במעבדות מחקר ומעבדות קליניות באקדמיה, בבתי חולים, בתעשיית התרופות ובחברות הביוטכנולוגיה בישראל.
  אנו המפיצים בישראל של ATCC, Promega, Promocell, Chemometec, Biowest, LSG, AnyGenes, ABClonal, CelVivo, Vectron, Reprocell, Softgenetics, Grifols (Access Biologicals), Quatroflow-PSG, Filtrox, Amazon Filters ,Industrial Filters
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor
  Exclusive Distributor

  המוצרים שלנו

  תחומי מחקר

  תאי גזע ורפואה רגנרטיבית

  חקר הלב וכלי הדם

  מיקרוביולוגיה

  מחלות מדבקות

  זיהוי גנטי ופלילי

  חקר מערכת הנשימה

  דרמטולוגיה

  חקר הסרטן

  פיתוח וסריקת תרופות

  מחקר קליני ואבחנתי

  אימונולוגיה

  שרות מותאם אישית

  אימות זהות גנטית של תאים

  אנו מציעים שרות של בדיקה ואימות זהות גנטית של קווי תאים ע"פ דרישה.
  קרא עוד

  יצירת בנק תאים

  אנו יכולים לתמוך בכל הצרכים ליצירת בנק תאים מכל סוג תא כולל תאי גזע ותאים פרימריים. התאים יכולים להגיע מהלקוח או מאחד הספקים שלנו ובהתאם לדרישת לקוח.
  קרא עוד

  הנדסה גנומית לתאים בהתאמה אישית

  אנו מציעים שירותים מותאמים אישית כגון אימורטליזציה של תאים ע"פ דרישה או עריכת גנום באמצעות CRISPR ע"פ דרישת לקוח.
  קרא עוד

  אנליזות מולקולריות בהתאמה אישית

  אנו יכולים להפיק עבורכם חומצות גרעין מכל מוצר ביולוגי ע"פ דרישה, כמו כן נוכל להציע שרותי ריצוף (NGS), פיתוח שיטות לכימות חומצות גרעין באמצעות ddPCR או qPCR, וכן כימות של וירוסים וחיידקים.
  קרא עוד

  הכנות בהתאמה אישית על בסיס מוצרי פרומגה

  אנו מציעים שרות לפיתוח בדיקות המבוססות על טכנולוגיית הלומיניסנציה הרגישה וההדירה של פרומגה, כולל פיתוח בדיקות חדשות, מודיפיקציות בהתאמה אישית למערכות קיימות, אופטימיזציה של בדיקות ואבטחת איכות כמו גם ייצור תאים בהתאמה אישית.
  קרא עוד

  תמיכה בתהליכי אוטומציה והגדלת תפוקת בדיקות

  אם אתה חדש באוטומציה של הפקות חומצות גרעין או זקוק לעזרה להעמיד ניסויים ורוצה להתייעץ עם המומחים שלנו לבחירת מערכת האוטומציה המתאימה לתפוקתך.
  קרא עוד

  הכנות מדיומים לגידול תאים בהתאמה אישית

  אנו יכולים לעשות הכנות מיוחדות להתאמת פורמולציות ונפחים של מדיות לדרישות הלקוח, כמו כן אנו יכולים להתאים את חומרי הגלם שבשימוש לדרישות הרגולטוריות של כל לקוח.
  קרא עוד

  אתגרו אותנו!

  רוצים משהו מיוחד שלא קיים כמוצר מדף? רוצים התאמה אישית לאחד המוצרים שלנו? צרו איתנו קשר, נעזור לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. השאירו פרטים

  מי אנחנו?

  מוצרים איכותיים. שרות אמין. ייעוץ מקצועי ע"י מומחים בתחום.

  במשך עשורים רבים חוקרים הסתמכו על התאים, המוצרים לגידול תרביות תאים, הראגנטים והקיטים של החברות שאנו משווקים. המוצרים והמכשירים האיכותיים שאנו משווקים מגיעים מחברות מובילות בשוק אשר מפתחות מוצרים לגידול ואנליזה של תרביות תאים, לאפיון חלבונים, לעבודה מולקולרית ועוד. הצוות המובחר שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא וצמוד עם לקוחותינו על מנת לעזור ולהתאים לכל לקוח באופן אישי את המוצרים הרלוונטיים והיעילים ביותר עבורו, כולל הכנות מיוחדות ומוצרים מותאמים אישית, כך שאתם תקבלו את התוצאות שאתם עובדים כל כך קשה להשיג.

  הסיפור שלנו

  IMBH ובשמה המלא, בית העמק יבוא ושיווק, מתמחה בפתרונות מדעי החיים וסינון תהליכי. אנו גאים לייצג כמה מהיצרנים המובילים בעולם ולספק מוצרים מהשורה הראשונה המותאמים לצרכים הייחודיים של קהל הלקוחות שלנו. לצד המוצרים שלנו, אנו מחויבים לספק תמיכה ללא תחרות, ייעוץ מומחה והכוונה מעשית ליישום.

  IMBH, שנוסדה בשנת 2021, נולדה מתוך תשוקה להבטיח את המשכיות העבודה הענפה בתחום ההתמחות שלנו. יוזמה זו החלה לאחר השבתת חטיבת היבוא של חברת 'תעשייה ביולוגית'. עם מורשת שראשיתה בשנת 1981, אנו מחויבים לשמור על תקני השירות והאיכות שלקוחותינו רגילים אליהם. במהלך השנים, בנינו קשרים איתנים עם שותפים ברחבי העולם, והבטחנו שהלקוחות שלנו – החל ממעבדות מחקר ועד מבשלות ויקבים ברחבי הארץ – יקבלו את המוצרים והשירותים הטובים ביותר.

  החברה שלנו ממוקמת בלבד קיבוץ קיבוץ בית העמק התאפיין במסורת החקלאית העשירה שלו. בין גידוליו העיקריים תוכלו למצוא באבוקדו, ליצ'י ובננות, ובין מוצרינו העיקריים תוכלו למצוא קיטים, מוצרים ופתרונות למחקר בתחום החקלאות.

  element

  צרו קשר

  טלפון: 04-8689013
  פקס: 04-8689010
  מייל: info@bemek.co.il
  בית העמק, ישראל 2511500

   סוג

   Site by Imaginet

   תפריט נגישות